Tirane, shes shtepi 2+1 107 m² 65.000 Euro (Xhamlliku)

 • 65.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes shtepi 2+1 107 m² 65.000 Euro (Xhamlliku)

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 069651000

Features

Description

Shitet shtëpi private te Xhamlliku. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 107. Shtëpia përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Shtëpia ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku, Tiranë

ID: 36372

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate