Tirane, shes shtepi 2 Katshe 241 m² 155.000 Euro (Don Bosko)

 • 155.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes shtepi 2 Katshe 241 m² 155.000 Euro (Don Bosko)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 241 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2 truall, 162 ndërtim. Shtëpia ka orientim perëndim dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, një depo, ballkon, oborrë. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Shtëpi private, Don Bosko, Tiranë

ID: 36268

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate