Tirane, shes shtepi 2 Katshe 185 m² 205.000 Euro (Laprakë)

 • 205.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes shtepi 2 Katshe 185 m² 205.000 Euro (Laprakë)

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 205.000€

Details

 • Price: 205.000€
 • Size: 185 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është totalisht e mobiluar, ka orientim perëndim dhe organizohet në ktë mënyrë : kati i parë ka sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, ballkonin, tualetin dhe oborrin, ndërsa kati i dytë përbëhet nga salloni, tre dhoma gjumi dhe dy tualete dhe një ballkon. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Shtëpi private, Laprakë, Tiranë

ID: 36254

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate