Tirane, shes shtepi 2 Katshe 144 m² 300.000 Euro (Rruga Naim Frasheri)

 • 300.000€
, Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 144 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet shtëpi private në rrugën Naim Frashëri. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 144 m2. Shtëpia është totalisht e mobiluar, ka orientim lindje dhe organizohet në ktë mënyrë : kati i parë ka sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, ballkonin, tualetin dhe oborrin, ndërsa kati i dytë përbëhet nga dy dhoma gjumi dhe një tualet. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-shtepi-private-rruga-naim-frasheri-tirane/

ID: 34144

 • Address Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate