Tirane, shes shtepi 1 Katshe 400 m² 320.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

  • 320.000€
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 320.000€

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet shtëpi private te Rruga Mihal Grameno. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 400 m2 ku 63 m2 janë ndërtim. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-shtepi-private-rruga-mihal-grameno-tirane/

ID: 40969

  • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate