Tirane, shes Penthouse 4+1+BLK Kati 6, 222 m² 114.287 Euro (Rruga Muhamet Deliu)

 • 114.287€
, Rruga Muhamet Deliu
shitje

Tirane, shes Penthouse 4+1+BLK Kati 6, 222 m² 114.287 Euro (Rruga Muhamet Deliu)

, Rruga Muhamet Deliu
 • 114.287€

Details

 • Price: 114.287€
 • Size: 222 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament papafingo 4+1 në rrugën Muhamet Deliu te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 222 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, katër dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë 27 m2. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-deliu-tirane/

ID: 32824

 

 

 

 

 

 • Address Rruga Muhamet Deliu
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate