Tirane, shes opsione apartamentesh 2+1+BLK , 900 euro m2 (Don Bosko)

 • 92.700€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes opsione apartamentesh 2+1+BLK , 900 euro m2 (Don Bosko)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 92.700€

Details

 • Price: 92.700€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shiten opsione apartamentesh në Don Bosko. Apartamentet ndodhen në kate të ndryshme të një pallati me ashensor, kanë sipërfaqe nga 103 m2. Apartamentet janë mjaft mirë të organizuar dhe kanë punime shumë cilësore. Apartamentet kanë sistem kapot dhe shiten me 900 euro m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shiten, Opsione Apartamentesh, Don Bosko, Tiranë

ID: 34872

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate