Tirane, shes magazine Kati -1, 109 m² 35.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 35.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 109 m²
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit pranë kryqëzimit të unazës. Ambjenti ndodhet në katin -1 dhe ka sipërfaqe 109 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për mobileri, magazinim të materialeve të ndryshme etj. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-rruga-kongresi-i-manastirit-tirane/

ID: 44722

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate