Tirane, shes lokal Kati 0, 60 m² 130.000 Euro (Don Bosko)

 • 130.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 60 m²
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet lokal në Don Bosko pranë Vizion Plus. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 60 m2 plus verandë. Lokali është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe është i sapoinvestuar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shitet, Ambjent Biznesi, Don Bosko, Tiranë

ID: 34475

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate