Tirane, shes lokal Kati 0, 560 m² 400.000 Euro (Astir)

  • 400.000€
, Astir

Details

  • Price: 400.000€
  • Size: 560 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet lokal në Astir. Lokali ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 160 m2 plus verandë 400 m2. Lokali është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe është i investuar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-biznesi-astir-tirane/

ID: 45054

  • Address Astir
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate