Tirane, shes garsonier Kati 4, 43 m² 37.000 Euro (Kinostudio)

 • 37.000€
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes garsonier Kati 4, 43 m² 37.000 Euro (Kinostudio)

, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 37.000€

Details

 • Price: 37.000€
 • Size: 43 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet garsoniere e përshtatur në 1+1 në Kinostudio. Garsonieria ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 43 m2. Organizimi i garsonieres është mjaft i mirë, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Garsoniere, Kinostudio, Tiranë

ID: 38434

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate