Tirane, shes garsonier Kati 10, 42 m² 108.000 Euro (Square 21)

 • 108.000€
, Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes garsonier Kati 10, 42 m² 108.000 Euro (Square 21)

, Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 42 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet garsoniere te Square 21. Garsonieria ndodhet në katin e 10-të dhe ka sipërfaqe 42.5 m2. Garsonieria është e sapoinvestuar dhe punohet me Air B&B. Mundësi shumë e mirë investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Garsoniere, Square 21, Tiranë

ID: 44202

 • Address Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate