Tirane, shes garsonier Kati 1, 42 m² 39.000 Euro (Bulevardi “Bajram Curri”)

 • 39.000€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes garsonier Kati 1, 42 m² 39.000 Euro (Bulevardi “Bajram Curri”)

, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 42 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695671181

Description

Shitet garsoniere e adaptuar në 1+1 te Bulevardi Bajram Curri përballë me Maternitetin e Ri. Garsonieria ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 42 m2. Organizimi i garsonieres është mjaft i mirë, ka orientim perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Garsoniere, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë

ID: 36062

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate