Tirane, shes garazh (Rruga Ferit Xhajko)

, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Type: garazh
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shiten dy garazhe te Rruga Ferit Xhajko. Garazhet kanë sipërfaqe 16.1 m2 dhe 21.8 m2. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shiten-garazhe-rruga-ferit-xhajko-tirane/

ID: 40939

  • Address Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate