Tirane, shes garazh Kati -2, 14 m² 10.000 Euro (Don Bosko)

 • 10.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 10.000€

Details

 • Price: 10.000€
 • Size: 14 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -2
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet garazh në Don Bosko. Garazhi ka sipërfaqe 14 m2 dhe ndodhet në katin -2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_pr…-bosko-tirane/

ID: 42775

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate