Tirane, shes garazh Kati -1, 37 m² 20.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 20.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 37 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet garazh te Rruga Kongresi i Manastirt në Tiranë. Garazhi ka sipërfaqe 36.99 m2 dhe ndodhet në katin -1. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shiten, Garazhe, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

ID: 46140

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate