Dyqan Kati 1, 80 m² 216.000 Euro (Tefta Tashko Koco)

 • 216.000€
Tefta Tashko Koco

Dyqan Kati 1, 80 m² 216.000 Euro (Tefta Tashko Koco)

Tefta Tashko Koco
 • 216.000€

Details

 • Property ID: 42787
 • Price: 216.000€
 • Property Size: 80 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: dyqan
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet dyqan kati 1 godines, pallat cilesor, siperfaqe 80 m2, Rruga Tefta Tashko Koco, prane Pazarit te Ri.

Cmimi : 2700 Eur/m2.

I pershtashem per cdo lloj aktiviteti biznesi.

Cmimi ne total : 216.000 Euro.

Cmimi eshte i diskutueshem dhe mundesi kreditimi nga bankat.

Disponon dokument te rregullt hipotekor!

 • Address Tefta Tashko Koco
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania