Tirane, shes dyqan Kati 1, 55 m² 137.500 Euro (Qender)

 • 137.500€
, Qender

Details

 • Price: 137.500€
 • Size: 55 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 55 m2. Dyqani është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dyqan-qender-tirane/

ID: 35657

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate