Tirane, shes dyqan Kati 1, 50 m² 300.000 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 300.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit
shitje

Tirane, shes dyqan Kati 1, 50 m² 300.000 Euro (Rruga e Durrësit)

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 959 9753

Description

Shitet dyqan buzë rrugës së Durrësit. Ambienti ka sipërfaqe totale prej 50 m2 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Lokacioni shumë i mirë dhe fasada e xhamit i japin pronës mundësi të shumta shfrytëzimi. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…rresit-tirane/

ID : 29454

 • Address Rruga e Durrësit
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate