Tirane, shes dyqan Kati 1, 39 m² 85.000 Euro (Qender)

  • 85.000€
, Qender

Details

  • Price: 85.000€
  • Size: 39 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shitet, Dyqan, Qendër, Tiranë

ID: 39494

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate