Tirane, shes dyqan Kati 0, 73 m² 215.000 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark)

 • 215.000€
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 215.000€

Details

 • Price: 215.000€
 • Size: 73 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet dyqan pranë bulevardit Zhan D’Ark. Dyqani ndodhet buzë rrugës në katin zero dhe ka sipërfaqe prej 73 m2. Dyqani ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dyqan-bulevardi-zhan-dark-tirane/

ID: 33344

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate