Tirane, shes dyqan Kati 0, 48 m² 230.000 Euro (21 Dhjetori)

 • 230.000€
21 Dhjetori

Tirane, shes dyqan Kati 0, 48 m² 230.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori
 • 230.000€

Details

 • Property ID: 32984
 • Price: 230.000€
 • Property Size: 48 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament, dyqan
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet dyqan tek zona e 21 Dhjetorit. Ambienti ka sipërfaqe totale prej 48 m2 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Lokacioni shumë i mirë dhe fasada e xhamit i japin pronës mundësi të shumta shfrytëzimi. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na ontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_pr…jetori-tirane/

Cel. : 0699599753

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate