Tirane, shes dyqan Kati 0, 42 m² 50.000 Euro (Rruga Rrapo Hekali)

 • 50.000€

Tirane, shes dyqan Kati 0, 42 m² 50.000 Euro (Rruga Rrapo Hekali)

 • 50.000€

Details

 • Property ID: 52741
 • Price: 50.000€
 • Property Size: 42 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: dyqan
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet dyqan në rrugën Rrapo Hekali pranë Kristal Center. Dyqani ndodhet buzë rrugës në katin zero dhe ka një sipërfaqe totale prej 42 m2. Dyqani ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dyqan-rruga-rrapo-hekali-tirane/

ID: 32003

Address

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate