Tirane, shes dyqan 90 m² 120.000 Euro (Fresku)

  • 120.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 120.000€

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 90 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shitet, Dyqan, Fresku, Tiranë

ID: 40576

  • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate