Tirane, shes dyqan 85 m² 140.000 Euro (Rruga e Durrësit)

  • 140.000€
, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes dyqan 85 m² 140.000 Euro (Rruga e Durrësit)

, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 140.000€

Details

  • Price: 140.000€
  • Size: 85 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet dyqan te Rruga e Durrësit. Dyqani ka sipërfaqe 85 m2. Dyqani është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dyqan-rruga-e-durresit-tirane-2/

ID; 37744

  • Address Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate