Tirane, shes dyqan 47 m² 220.000 Euro (Pazari i Ri)

  • 220.000€
, Pazari i Ri

Details

  • Price: 220.000€
  • Size: 47 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet dyqan te Pazari i Ri. Dyqani ka sipërfaqe 47.5 m2, është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dyqan-pazari-i-ri-tirane/

ID: 43186

  • Address Pazari i Ri
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate