Tirane, shes dyqan 27 m² 145.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  • 145.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 145.000€

Details

  • Price: 145.000€
  • Size: 27 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet dyqan te Rruga e Kavajës. Dyqani ka sipërfaqe 27 m2, është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dyqan-rruga-e-kavajes-tirane-2/

ID: 44402

  • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate