Duplex luksoz me verande, k. 8-9, Ndre Mjeda

 • 170.000€
Ish Parku Autobuzave

Duplex luksoz me verande, k. 8-9, Ndre Mjeda

Ish Parku Autobuzave
 • 170.000€

Details

 • Property ID: 35879
 • Price: 170.000€
 • Property Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament luksi ,tipit Dupleks 2+1, ne rrugen Ndre Mjeda,Ish Parku

Organizimi :Sallon+gatim+2 dhoma gjumi,2 banjo,veranda e bollshme.

Sip totale eshte 140 m²,kati 8-9 i banimit,pozicioni jug lindje.

Punime shume cilesore ne apartament, I arreduar me shije dhe detajet bien ne sy kudo.

Cmimi 170.000 Euro

Hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Ish Parku Autobuzave
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania