Tirane, shes duplex 4+1+A+BLK 330 m² 320.000 Euro (Kopshti Botanik)

 • 320.000€
, Kopshti Botanik
shitje

Tirane, shes duplex 4+1+A+BLK 330 m² 320.000 Euro (Kopshti Botanik)

, Kopshti Botanik
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Dupleks qe ndodhet në katin e tretë dhe të katërt (të fundit) në një kompleks të ri banimi ,zona e Kopshti Botanik.

Kompleksi është i ndertim vitit 2020 ,me cilësi superiore.

Sipërfaqe totale eshte 330 m2.prej 229.6 m2 brendshme + Verandë 100.5 m2 dhe ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, ku mbizotëron ajri i pastër dhe qetësia.

Kati i pare :1 sallon ndenje , kuzhinë të veçuar e cila ka dalje në verandë,1 dhomë gjumi, 1 depo dhe 1 tualet.

Kati 2 : 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda.

Njëra nga dhomat matrimoniale ka në brendësi të saj një garderobë dhe njërin nga tualetet, ndërsa 2 dhomat e tjera kanë të dyja dalje në verandë.

Cmimi:320.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania