Tirane, shes bar-resorant 164 m² 350.000 Euro (Drejtoria e Policisë)

 • 350.000€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 164 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • 164 m2
 • I investuar
 • Ambient Open Space
 • Verandë
 • Kuzhinë e veçuar
 • 2 Tualete

Cilësime të tjera:
Ambienti ndodhet buzë rruge, është i kompletuar me detaje dhe pajisje funksionale teper cilesore. Ambient ideal për investim.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…licise-tirane/

ID: 46518

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate