Tirane, shes apartament Kati 7, 120 m² 75.000 Euro (Tregu Elektrik)

 • 75.000€
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament Kati 7, 120 m² 75.000 Euro (Tregu Elektrik)

, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 i ndarë në dy apartamente 1+1 te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe ka sipërfaqe 120 m2 neto. Apartamentet janë të investuar dhe të ndarë nga njëri-tjetri, kanë tualet me dritare dhe janë me ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-tregu-elektrik-tirane/

ID: 36795

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate