Tirane, shes apartament Kati 5, 90 m² 145.000 Euro (Myslym Shyri)

 • 145.000€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Kati 5
 • Pallat Ekzistues
 • Mobiluar
 • 90 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i investuar, ndodhet në një pallat 6 katësh dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…hyri-tirane-2/

ID;46701

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate