Tirane, shes apartament Kati 4, 117 m² 120.000 Euro (Rruga Bardhyl)

 • 120.000€
, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shiten dy apartamente 1+1 te Rruga Bardhyl. Apartamentet ndodhen në katin e katërt dhe kan sipërfaqe nga 58.6 m2, në total 117.2 m2. Apartamentet janë të bashkuara por kan çërtifikat secila më vete. Apartamentet shiten bashkë ose të ndara. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shiten, Dy Apartamente 1+1, Rruga Bardhyl, Tiranë

ID: 40423

 • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate