Tirane, shes apartament Kati 1, 75 m² 80.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

 • 80.000€
, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti është i përshtatur në dy garsoniere. Apartamenti është i përshtatshëm dhe për dyqan pasi ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

ID: 42740

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate