Tirane, shes apartament duplex Dublex Kati 5, 220 m² 320.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 320.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament duplex Dublex Kati 5, 220 m² 320.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkë me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale prej 220 m2. Dupleksi është totalisht i arreduar nga një arkitekt me të gjitha detajet, përbëhet nga salloni i ndenjes mjaft i bollshëm me oxhak, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një garderobë dhe tre ballkone. Vendodhja e tij ofron të gjitha facilitetet për një jetesë mjaft komode. Prona disponon dokumetacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Duplex, Rruga e Elbasanit, Tiranë

ID: 32366

 • Address Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate