Tirane, shes apartament duplex 3+1+BLK Kati 3, 164 m² 220.000 Euro (Kodra e Diellit 1)

 • 220.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Tirane, shes apartament duplex 3+1+BLK Kati 3, 164 m² 220.000 Euro (Kodra e Diellit 1)

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet Dupleks 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i tretë-katërt të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe 164 m2 . Apartamenti përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, ballkonin dhe dy tualete. Dupleksi është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe momentalisht është i lënë me qera 800 euro në muaj. Për një vizitë në këtë prone apo më teper informacione mos hezitoni të na kontaktoni na kontaktoni.

Shitet, Dupleks 3+1, Kodra e Diellit 1, Tiranë

ID : 31651

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate