Tirane, shes apartament duplex 2+1+BLK 113 m² 95.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

 • 95.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament duplex 2+1+BLK 113 m² 95.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet Dupleks te Rruga Ferit Xhajko. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe prej 113 m2. Njëri kat organizohet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një tualet dhe një ballkon, ndërsa kati tjetër përbëhet dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Dupleksi ka orientim jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-dupleks-rruga-ferit-xhajko-tirane-2/

ID: 36684

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate