Tirane, shes apartament duplex 140 m² 130.000 Euro (Medreseja)

 • 130.000€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 140 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi duplexin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • 2 Tualete
 • Kati 3/4
 • 140 m2
 • I mobiluar

Cilësime të tjera:
Duplexi ndodhet në pallat ekzistues, ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…reseja-tirane/

ID: 46614

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate