Tirane, shes apartament Dublex 152 m² 310.000 Euro (Qender)

 • 310.000€
, Qender
shitje

Tirane, shes apartament Dublex 152 m² 310.000 Euro (Qender)

, Qender
 • 310.000€

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet Dupleks te Rruga e Barrikadave. Dupleksi ndodhet në katin e gjashtë dhe të shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe prej 125.2 m2 plus 26.87 m2 verandë. Kati i gjashtë organizohet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një tualet me dritare dhe verandën, ndërsa kati tjetër përbëhet dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Dupleksi ka orientim perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Dupleks, Qendër, Tiranë

ID: 40763

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate