Tirane, shes apartament 5+1+BLK Kati 4, 243 m² 292.000 Euro (Selitë)

 • 292.000€
, Selitë

Details

 • Price: 292.000€
 • Size: 243 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 5+1 në Selitë. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 243 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, pesë dhoma gjumi, katër tualete, një depo, dhe një verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-51-selite-tirane/

ID:44533

 • Address Selitë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate