Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 144 m² 144.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 144.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 144 m² 144.000 Euro (Komuna e Parisit)

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 144.000€

Details

 • Price: 144.000€
 • Size: 144 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 144 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes mjaft i bollshëm sëbashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete (një me dritare) dhe dy ballkone. Orientimi që ka bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

ID: 31785

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate