Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 138 m² 320.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 320.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 pranë Qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 138 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i investuar në luks. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, një depo dhe një ballkon. Apartamenti disponon dhe një garazhë dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-e-kavajes-tirane/

ID: 37171

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate