Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 136 m² 145.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 145.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 136 m² 145.000 Euro (Komuna e Parisit)

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin shtatë të një pallati me ashensor dhe sipërfaqe 136 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete (një tualet me dritare) dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.
https://urbanrealestate.al/estate_pr…isit-tirane-7/

ID: 35132

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate