Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 135 m² 155.000 Euro (Rruga Isa Boletini)

 • 155.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Isa Boletini, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 135 m² 155.000 Euro (Rruga Isa Boletini)

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Isa Boletini, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 në rrugën Isa Boletini. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 135 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar nga salloni, tre dhoma, dy tualete dhe një ballkon. Orientimi jug-perëndim bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pamobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-isa-boletini-tirane/

ID: 30600

 • Address Rruga Isa Boletini, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate