Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 197 m² 200.000 Euro (Tufine) TT 110

 • 200.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 197 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Në shitje, Apartament (Papafingo) 3+1.
Vendndodhja: Rruga Myslym Keta, Tufinë, Tiranë.
Detaje për Rezidencën & Zonën:
– Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.
– Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar dhe ajo që i jep më shumë vlerë është projekti i “Unazës së madhe” ,pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
– Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.
-Transporti publik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale 197.7m2.
-Sipërfaqe neto 156.85m2.
-Sipërfaqe verande 24.55m2.
-Sipërfaqe e përbashkët 16.3m2.
-Kati: 6.
-Me ashensor.
-Tarracë e shfrytëzueshme me shkallë individuale.
-Sauna dhe investime totale.
-Aktualisht në përdorim me qera ditore.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.
Avantazhe:
– Cilësi & siguri maksimale.
– Apartament i investuar në detaje.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : 0696141644

 • Address Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2