Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 185 m² 254.000 Euro (Liqeni Artificial)

 • 254.000€
, Liqeni Artificial
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 185 m² 254.000 Euro (Liqeni Artificial)

, Liqeni Artificial
 • 254.000€

Details

 • Price: 254.000€
 • Size: 185 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet apartament 3+1 te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe totale 185 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ka orientim jug-lindje. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë

ID: 34174

 • Address Liqeni Artificial
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate