Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 161 m² 165.000 Euro (Stacioni Trenit)

 • 165.000€
, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 161 m² 165.000 Euro (Stacioni Trenit)

, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 161 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 3+1 te Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 161 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-stacioni-i-trenit-tirane/

ID: 37716

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate