Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 134 m² 75.000 Euro (Fresku)

 • 75.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 134 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim jug-lindje. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje me ambjentin e gatimit të veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë

ID:33659

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate