Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 123 m² 123.000 Euro (Don Bosko)

 • 123.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 123.000€

Details

 • Price: 123.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 123 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Mundësi e mirë investimi pasi mund të ndahet në dy apartamente. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-don-bosko-tirane/

ID: 42659

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate