Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 91 m² 95.000 Euro (Rruga Irfan Tomini)

 • 95.000€
, Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 3+1 pranë Diplomat 1. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 91.2 m2 neto. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Irfan Tomini, Tiranë

ID: 44345

 • Address Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate